BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
500 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
Venusbet g

Venusbet 139 Giriş – Venusbet139.com Yeni Adresi

Tıkla Venusbet’e Giriş Yap

Venusbet 139 giriş adresi yeni site adresi olarak site aramalarına eklenmiştir. Ayrıca sitede bulunan mobil link yardımıyla da sitenin mobil uygulamalarını indirip hızlı ve kesintisiz erişim sağlayabilirsiniz. Her geçen gün artan erişim ve giriş engellemeleri devam etmektedir. BTK tarafından yapılmakta olan bu kapamalar sonucunda Venusbet 138 adresi kapatılmıştır. Yerine erişim sağlamanız için Venusbet139 adresi açılmıştır.

Venusbet tombala promosyonu bu sitenin tombala oyun seçeneği için vermiş olduğu özel bir promosyon türü olarak karşınıza çıkacaktır. Belirli bir parasal değere sahip değildir. Bu promosyona bakıldığında, tombala kartı hediye edilme şeklinde bir anlayışın geçerli olduğunu göreceksiniz. Nasıl alabilirsiniz? Venusbet 139 sitesi tombala promosyonu konusunda ne yapmanız gerekmektedir. Venusbet yeni giriş adresi Venusbet139 ile siteye erişeceksiniz. Venusbet giriş işlemini gerçekleştirip, sıradaki canlı tombala çekilişi için kart satın alacaksınız. Eğer tek seferde en az 5 adet kart satın alma işlemi gerçekleştirir iseniz, 1 adet tombala kartını bedava olarak alacaksınız. Promosyon bu şekilde tanımlanmıştır. Bu sayede 5 adet tombala kartı satın alacaksınız. 1 adet tombala kartı promosyon olarak sizlere verilecektir. Sıradaki canlı çekilişe 6 adet tombala kartı ile katılmış olacaksınız.

Venusbet139.com 5 Kart Alana 1 Kart Bedava Promosyonu

Venusbet 5 kart alana 1 bedava promosyonu tombala oyunu için hazırlanmış bir promosyon seçeneğidir. Venusbet139 sitesi tarafından canlı tombala, paralı tombala oynamak isteyenlere verilen özel bir türdür. Tek seferde Venusbet yeni giriş adresi Venusbet139 ile verilen canlı tombala çekilişlerine katılmak için, en az 5 adet tombala kartı satın aldığınızda 1 adet tombala kartı hediye olarak verilecektir. 10 adet tombala kartı alana 2 adet, 15 adet tombala kartı satın alana 3 adet, 20 adet tombala kartı satın alana 4 adet promosyon verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir