BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
500 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
Betist giriş

Betist 331 Giriş – Betist331.com Oldu

Tıkla Betist’e Giriş Yap

Betist 331 giriş adresi açıldı. Bu yeni giriş adresine eski üyeliklerinizle giriş yapabilirsiniz. Eski adres olan Betist 330 adresi kapatılmıştır. Bundan dolayı erişim ve oyun işlemlerinize devam edebilmek için yeni adres olan Betist331 adresiyle erişim sağlamanız gerekir.

Betist ile doğum günü promosyonu alın. Betist 331 sitesinde kendinize bir hesap açtığınızda, hesabınız üzerinden işlem yapmaya başladığınızda, doğum gününde özel bir promosyon seçeneğini alabilirsiniz. Betist yeni giriş adresi Betist331 ile verilen promosyonlar arasında, doğum günü promosyonu şeklinde bir seçeneğin olduğu görülmektedir. Tabii ki Betist giriş işlemini gerçekleştirmiş, para yatırmış, işlem yapmış gerçek kullanıcılar için verilen bir promosyon seçeneğidir. Bu promosyon alınmasında ekstra bir uygulama yoktur. Nasıl alınacağı yazının devamında anlatılmıştır.

Betist331.com Doğum Günü Promosyonu

Betist doğum günü promosyonu, üye olan şahıslara, sadece üye olup, siteyi kullanan şahıslara doğum gününde verilen özel bir promosyon seçeneği anlamına gelmektedir. Betist yeni giriş adresi Betist331 ile doğum gününde yatırım işlemini gerçekleştirdiğinizde, ekstra özelliklere sahip bir yatırım promosyonu alma şansına sahip olacaksınız. Sıradan bir günde yatırım yaptığınızda alacağınız promosyon seviyesi %10 civarında bulunacaktır. Ancak, doğum gününde yatırım yapmanız durumunda, alacağınız yatırım promosyon miktarının % 20 hatta % 30 seviyelerine kadar çıktığını görebilirsiniz. Burada tercih ettiğiniz yatırım yöntemine göre, farklı promosyon miktarları bulunmaktadır. 100 Türk Lirası karşılığında 30 Türk Lirası, bin Türk Lirası karşılığında 300 Türk Lirası değerinde yatırım promosyonu alabilirsiniz. Bu özel fırsattan yararlanabilmek için, üye olmanız, yani hesap açıp para yatırmanız gereklidir. Yatırdığınız parayı kullanmanız ile birlikte, Betist331 sitesinde, kullanıcı olacaksınız ve doğum gününde yatırım yaptığınızda, ekstra özel, yüksek değerli yatırım promosyonu alma şansına sahip olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir