BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
500 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
Axbet Para Çekme
Axbet Para Çekme

Axbet Para Çekme

Tıkla Sekabet’e Giriş Yap

Axbet para çekme işlemini her gün ve bu siteden ödeme işlemini her saat gündeme getirebilirsiniz. Önemli olan nedir? Bu sitede bir hesap açmanız ve para yatırmanızdır. Mutlaka hesap açacak, para yatıracak ve mutlaka yatırdığınız parayı kullanacaksınız. Minimum 1 kez herhangi bir ya da birden fazla hizmetten para kazanma şansını elde etmeniz gerekmektedir. En az 1 defa para kazandıktan sonra, Axbet çekim talimatı verebilirsiniz.

Axbet Ödeme Seçenekleri

Axbet ödeme seçenekleri sanal cüzdan anlayışını ve banka hesaplarını kapsar nitelikte bulunmaktadır. Ödeme işlemi yapmak istiyor iseniz, kullanabileceğiniz seçenekler finansal departman tarafından belirlenmiştir. Banka havalesi ile ödeme işlemi yapabilirsiniz, EFT ile ödeme işlemini yapabilirsiniz, cepbank ile ödeme işlemini yapabilirsiniz, ecopayz ile Axbet çekim işlemini yapabilirsiniz. Bu yöntemleri kullanmak istiyor iseniz, mutlaka kullanıcı olan şahısların yani sizlerin adına ve soyadına ait hesapların tercih edilmesi gerekecektir.

Axbet Ödeme Miktarları

Axbet ödeme miktarları en düşük değer ve en yüksek değer olarak sabitlenmiş durumda bulunmaktadır. Çekim talimatı verdiğinizde, para çekme talep formundaki miktarların dışında parasal değerleri yazamazsınız. En düşük ödeme miktarının, en düşük Axbet ödeme miktarının 200 Türk Lirası olduğu görülmektedir. En yüksek ödeme miktarının, en yüksek Axbet ödeme miktarının 20.000 Türk Lirası olduğu görülmektedir. Bu limitler dahilinde vereceğiniz talimatlarda yaşamanız muhtemel bir sorun bulunmayacaktır. Axbet para yatırma işlemleri içinde komisyon talep etmemektedir.

Axbet Ödemede Komisyon Alacak mı?

Çekim işlemini gerçekleştirdiğinizde, yukarıda bahsedilen sistemler ile birlikte parasal değerleri kullanabilirsiniz. Peki Axbet çekim işleminde komisyon alır mı? Axbet ödemede komisyon alacak mı? Herhangi bir sistemde ve herhangi bir parasal değerde alınacak herhangi bir komisyon bulunmamaktadır. Ödemede komisyon alan bir site değildir.

Tabii ki ödeme işleminde 200 Türk Lirası ya da 20.000 Türk Lirası limitleri kullanmanızın da hiçbir önemi bulunmamaktadır. Her bir sistemde ve her bir parasal değerde kazandığınız paraları Axbet para çekme talimatı ile birlikte, net bir şekilde aldığınızı göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir